Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11
05-119 Legionowo
tel: 22 764 01 40
fax: 22 764 01 41

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00


Wyświetl większą mapę
Najbliższe święta
Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych Dzień Rodzicielstwa Zastępczego więcej

Bonumlife dla rodzin zastępczych i wszystko o nich

"Strona Bonumlife poświęcona jest rodzinom zastępczym, skierowana jest do różnych organizacji które zajmują się tematyką i problemami związanymi z dziećmi z rodzin zastępczych oraz do samych rodzin zastępczych. Ma na celu poprawę jakości życia rodzin zastępczych, dbanie o ich dobry wizerunek, pomoc w organizowaniu różnych akcji, programów i szkoleń. Poprawę komunikacji pomiędzy rodziną a PCPR.  Oraz  wsparcie organizacji, które chcą nam pomagać.

Główne akcje promowane przez Bonumlife, to zmiana umów o zatrudnieniu rodzin zawodowych, podnoszenie ich  kwalifikacji, zadbanie o spędzanie czasu wolnego przez dzieci, szukanie w dzieciach talentów oraz pobudzanie ich do poznawania swoich pasji i zainteresowań. Pomoc w łatwiejszym dostępie do opieki medycznej, rehabilitacji. Pomoc dla rodzin zastępczych, w których zostały niepełnosprawne już dorosłe dzieci. Pomoc w ogólnym słowa znaczeniu.

Chcielibyśmy, żeby nasze działania spowodowały, że dzieci z rodzin zastępczych miały taki sam, albo może nawet trochę łatwiejszy start w dorosłe życie, oraz przechodziły w jak najlepszy sposób przez swój okres dojrzewania. Miały duży dystans do sytuacji w jakiej się znalazły. Dzięki swoim talentom, pasji i zainteresowaniom będą miały mocne motywacje i dobrą samoocenę oraz sens i cele które będą realizowały już w dorosłym życiu.

Bonumlife nie zbiera pieniędzy oraz innych środków ( nie dotyczy oczywiście zakrętek). Nie gromadzi, żadnych danych wrażliwych, dlatego proszę o skromność i wystarczy tylko imię.

  Bonumlife prowadzi grupa pozytywnie zakręconych osób, które są rodzinami zastępczymi."

http://bonumlife.pl/powiat-legionowski/powrót

strona główna
A  A  A  Widok standardowy  żółty tekst, czarne tło 
28 maja 2020 r.
imieniny Augustyna i Jaromira

Linki


licznik odwiedzin 2713299