Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11
05-119 Legionowo
tel: 22 764 01 40
fax: 22 764 01 41

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00


Wyświetl większą mapę
Najbliższe święta
Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych Dzień Rodzicielstwa Zastępczego więcej

Dzień z Pociechami w Domu Dziecka

IMG_3531_.jpg

6. 09.2014 r. dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Chotomowie zapisze się jako wspaniałe spotkanie z radosnymi ludźmi o wielkim sercu. W tym dniu gościliśmy u siebie zespół pracowników z Volkswagen Bank Polska SA. Z inicjatywy Zarządu narodził się  ciekawy pomysł współpracy z naszą placówką, który zaowocował wsparciem finansowym dla następujących działań: przeprowadzenie warsztatów fotograficznych i plastycznych, udział w pokazach chemicznych, przeprowadzenie multi-turnieju i meczu piłki nożnej, poprawienie nawierzchni kostki brukowej, wyczyszczenie chodnika, wymalowanie ogrodzenie po obu stronach o łącznej długości 700 mb., zmontowanie altany ogrodowej i huśtawki oraz garaży, wykonanie nowej nawierzchni boiska sportowego z zastosowaniem sprzętu wielofunkcyjnego, całkowity remont placu zabaw z zamontowaniem walcowatego linarium i bujaków oraz odnowieniem starych, mocno zużytych sprzętów.

Wspólnie spędzony dzień był gorący i słoneczny ale przede wszystkim nacechowany niezwykłą atmosferą radości, wspólnych rozmów, rekreacji, wysiłku fizycznego, potu i ciekawych refleksji, które na długo zostaną w sercu każdego uczestnika. Ukoronowaniem pracowitego i cudownego dnia było podsumowanie prac przez posadzenie drzewka magnolii przy budynku Domu Dziecka oraz wspaniała niespodzianka dla wszystkich w postaci użyczenia samochodu Volkswagen Caddy na potrzeby placówki.

Dyrekcja Domu Dziecka wraz z pracownikami i wychowankami jest ogromnie wdzięczna Prezesowi Zarządu Panu Mikołajowi Woźniakowi, członkom zarządu Panu Ronaldowi Kulikowskiemu i Hendrikowi Eggers, zespołowi koordynującemu i liderom przygotowującym poszczególne odcinki współpracy oraz wszystkim pracownikom za wspaniałe świadectwo dobroci serca ludzkiego, hojność materialną i poświęcony czas.


Autorem zdjęć jest Piotr Pielak 

powrót

strona główna
A  A  A  Widok standardowy  żółty tekst, czarne tło 
25 maja 2020 r.
imieniny Urbana i Grzegorza

Linki


licznik odwiedzin 2708047