Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11
05-119 Legionowo
tel: 22 764 01 40
fax: 22 764 01 41

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00


Wyświetl większą mapę
Najbliższe święta
Europejski Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych Dzień Rodzicielstwa Zastępczego więcej

MIKOŁAJKOWY DZIEŃ

images.jpg
Oczekiwany co roku przez wszytkie dzieci gość z Laponii zawitał 14 grudnia do Legionowa. Zostawił sanie i renifery na dachu Starostwa, aby wziąść udział w imprezach mikołajkowych organizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzienie.
O 12:00 aula Starostwa wypełniła się po brzegi dziećmi zrzeszonymi w TPD, o 16:00 natomiast przybyły do niej maluchy i młodzież z rodzin zastępczych. I choć wszyscy przede wszystkim czekali na brodacza w białej czapce, chętnie brali udział w zaplanowanych zabawach. Atrakcji było wiele: tańce, strojenie się na „bałwanka”, wybory Króla i Królowej Balu, czy tworzenie największej piłki z papieru. Każdy mógł też przekonać się, jak trudne zadanie stoi przed Mikołajem, kiedy w domu nie ma komina – przeciskając się pod wirtualnymi drzwiami.

 

Foto
Wesołe tańce nie miały końca

Kiedy wszyscy bawili się w najlepsze, na salę niepostrzeżenie zakradł się Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Okazało się, że w powiecie legionowskim mieszkają same grzeczne dzieci, bowiem każdy uczestnik imprezy dostał dużą torbę z prezentem.

Podczas imprezy dla dzieci z rodzin zastępczych rozdane zostały również nagrody za konkurs plastyczny organizowany podczas letniego pikniku.

Na imprezach nie było nikogo, kto wyszedłby ze Starostwa z pustymi rękami. Teraz z pewnością każdy będzie oczekiwał na Świętego Mikołaja przy choince w swoim domu, w gronie najbliższych.

Foto
Każdy z niecierpliwością czekał na MikołajaGaleria zdjęć z Mikołajek dla dzieci z TPD znajduje się tutaj
Fotogalerię z Mikołajek dla dzieci z rodzin zastępczych można obejrzeć tutaj

 

źródło: http://www.powiat-legionowski.pl

 powrót

strona główna
A  A  A  Widok standardowy  żółty tekst, czarne tło 
25 maja 2020 r.
imieniny Urbana i Grzegorza

Linki


licznik odwiedzin 2708124