Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 11
05-119 Legionowo
tel: 22 764 01 40
fax: 22 764 01 41

Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00


Wyświetl większą mapę
Najbliższe święta
Światowy Dzień Choroby Alzheimera Międzynarodowy Dzień Niesłyszących więcej

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ PODSUMOWUJĄCĄ PROJEKT

24.03.2011
fasada.jpg
Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, że dobiega końca ubiegłoroczna edycja projektu „Pokonaj siebie! Udowodnij, że możesz więcej!”, podczas której 64 osoby skorzystały z bogatego programu szkoleń i warsztatów, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt był realizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie.

 

W „Edycji 2010” uczestnicy mieli możliwość ukończenia szkoleń wyjazdowych, podczas których odbyły się warsztaty ze specjalistami z zakresu poradnictwa psychologicznego, prawnego i doradztwa zawodowego. Kolejnym etapem były szkolenia zawodowe z wybranej uprzednio przez siebie tematyki, m.in.:


• Kurs prawa jazdy kat. B i C,
• Kurs florystyczny,
• Kurs obsługi kas fiskalnych,
• Kurs stylizacji paznokci.

      Była to już kolejna edycja projektu, którą dzięki wysokiej aktywności i chęci uczestnictwa z Państwa strony udało się zrealizować w szerszym od zakładanego zakresie. Takie zaangażowanie ze strony uczestników jest dla nas niezwykle motywujące i inspirujące do rozszerzania naszych usług. Możemy Państwa zapewnić, że przewidujemy realizację kolejnych projektów, dlatego też prosimy bacznie śledzić aktualne informacje na naszej stronie internetowej.
     
      Na zakończenie projektu pragniemy zaprosić wszystkich uczestników, a także ich opiekunów na konferencję podsumowującą ubiegło
roczne działania, podczas której rozdane zostaną pamiątkowe certyfikaty. Na spotkanie zapraszamy 28 marca 2011 r. o godz. 12:00 do Sali Widowiskowej Ratusza Miejskiego przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41 w Legionowie.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 powrót

strona główna
A  A  A  Widok standardowy  żółty tekst, czarne tło 
01 czerwca 2020 r.
imieniny Jakuba i Konrada

Linki


licznik odwiedzin 2723512